דף הבית >> אתרים >> גלריה ברבור

גלריה ברבור

הגלריה נמצאת בשכונת "מזכרת משה" ברחוב שיריזלי 6.
את הגלריה הקימו חמישה אמנים צעירים בוגרי בצלאל (דן אורימיאן, ניר הראל, מאשה זוסמן, אבי סבח וינאי סגל) בשנת 2005.  במקום יש חלל המשמש לתצוגה של אמנות ולאירועים תרבותיים שונים.
במקום מתקיימות תערוכות מתחלפות והוא מהווה בית לאמנים לקהילה ולאומנות.
וכך הם כותבים באתר שלהם:
"בחלל בירושלים מתחלפות תערוכות מדי חודש, ומידי שבוע מתקיימות הקרנות סרטים, ארועי מחול, שירה, הרצאות ופרויקטים קהילתיים. ברבור ברשת הוא אתר בלוג, הבנוי על פי עיקרון של יומן, אישי וציבורי  ומתפקד כגלריה וירטואלית בה נעלה פרויקטים ותערוכות הנוצרות מתוך שיתופי פעולה ברשת. האתר הוא גם יומן לאירועים בברבור בירושלים, ניתן למצוא בו ארכיון פעילות, מידע אודות פעילויות עתידיות ודרכו ניתן להגיב ולפנות אלינו, לשלוח הצעות ורעיונות.
בשני האתרים, הוירטואלי והעירוני, אנחנו פועלים מתוך כוונה לייצר מערכת פתוחה ודינמית הקוראת לכל אחד שבא במגע איתה להיות משתתף פעיל בעיצוב דמותה ובכך לשמור על פעילות מגוונת ועצמאית. אנחנו מחפשים לאצור פעילות המחברת אמנות עם עשייה קולקטיבית וקהילה ולתת במה לאמנים שטרם נחשפו לקהל.
כל הפעילויות במקום נעשות ללא למטרות רווח.
המקום נתמך על ידי עזרתם האדיבה של אנשי מנהל קהילתי “לב-העיר” בירושלים וזכה לתמיכת הקרן השוויצרית מיסודם של דר גיאורג וג’וזי גוגנהיים באמצעות קרן היסוד – המגבית המאוחדת לישראל."
בחצר הגלריה מופעלת גינה קהילתית על ידי חיה כהן.
שעות הפעילות:
ימים א', ב', ה' 17:00 – 20:00.
יום ו' 11:00 – 14:00.
כתובת האתר - www.barbur.org
 
טלפון: 052-350-8440
זכויות היוצרים באתר, לרבות תכנים, תמונות, וכל מידע ותוכן אחר, שייכות ל "אהבת ירושלים" - רפי כפיר.   אין לעשות שימוש בתכנים ללא רשות בכתב ומראש
המפות המוצגות באתר, מבוססות על Google Maps, משכך, עלולות להיות סטיות ואי דיוקים קלים בחלק מהמפות.
©